Zavicajni muzej Homolja Zagubica logo

connecting europeans logo2

OZAKONJENJE OBJEKATA

godina preduzetništva1

NACRT RSRR 2016 2020

Галија у Жагубици

Galija u  ŽagubiciГрупа "Галија" гостовала је у Жагубици  у  петак  27. септембра. Концерт  је почео у 21 сат на  летњој позорници изнад мотела Врела Млаве, а организатори су:  Културно-просветни центар "Јован Шербановић" Жагубица и општина Жагубица. Бенд чија каријера траје већ 37.година, презентовао је  расположеној, многобројној  публици сет најлепших песама.

Без предаха, стари рок асови певали су до после поноћи, а финиш је био резервисан за најпознатије песме: "Трубе","Дигни руку","Још увек сањам","Православље"...

По  завршетку концерта, Ненад Милосављевић, познатији као  Неша "Галија" у друштву  заменика  председника општине Љубише Јовкића  и потпредседника Општинског одбора СПС-а  Дејана Николића, обишао  је просторије  ликовних уметника Хомоља, где се укратко упознао са начином и условима рада уметника Жагубице,  затим хол Дома културе где су изложене слике са VII Mеђународне ликовне колоније "Хомо арт", новоотворене просторије  и сувенирницу Туристичке организације општине  Жагубица.

"Први пут сам у Жагубици. Фасцинантно је... Природа је фасцинантна... Људи су јако љубазни. Још увек не могу да саберем утиске, јер ме информацијама бомбардујете са свих страна, али ћу по одласку одавде, кад све саберем, имати много прецизнију слику. Препун сам позитивних утисака и искрено се надам да ћу поново доћи", истиче фронтмен "Галије" након посете Жагубици.ox

Statut opstine-dugme

Strategije-dugme

prostor urban 1

test

Vazni telefoni-dugme

informator

ПИТАЈТЕ ПРЕДСЕДНИКА 2

galerija starih fotografija

Услужни сервис грађана2

Turistička-logo

rra bp

GIS