У Лазници урађено и више од планираног за текућу годину

-Predsednik opštine Žagubice u LazniciРевитализација атарских и брских путева у селу Лазница за 2015. годину приводи се крају, а бројне активности у организацији Месне заједнице „Јединство“ и локалног руководства општине Жагубица, добијају позитиван епилог.

Завршне радове у поменутој месној заједници је 15. децембра обишао и председник општине Сафет Павловић:

„Захваљујем се мештанима који су ме, као председника општине срдачно и лепо дочекали, што за мене представља посебно задовољство. Обишао сам неколико путева који су сређени и сматрам да су радови добро изведени. Уз Божју помоћ, јер су нам временски услови ишли на руку, урадили смо и више од обећаног за ову годину, што не значи да ћемо ту стати. У марту или априлу,  већ са првим топлим данима 2016, наставићемо даље“, истакао је Павловић.

Председник је такође мештанима предочио и који су зацртани планови локалног руководстава за наредну годину, а у исто време образложио и зашто нису започети послови на сређивању зграде Дома културе у Лазници првобитно обећани за октобар 2015. године.

Из разговора са становницима Лазнице, председник се информисао и о осталим проблемима који их тиште и обећао да ће се један по један , сви решити када се за то створе услови.

Председник Месне заједнице „Јединство“ Љубиша Микуљевић и члан Савета месне заједнице Горан Кркић, деле мишљење да је добра сарадња са локалним руководством општине основ свега, што се најбоље потврђује и сликама са лазничких терена, где је за веома кратко време у селу насипано и извајано око 10 километара  путева, што, како наводе, није урађено мало за протеклих 20 година.

Грађевинска сезона, која је у многим местима већ увелико завршена, у жагубичкој општини  још траје, што доказује да се локална заједница залаже максимално на свим пољима како би становници целе општине боље и лепше живели, те за завршетак послова користе и лепе дане друге половине децембра.

Statut opstine-dugme

Strategije-dugme

prostor urban 1

test

Vazni telefoni-dugme

informator

ПИТАЈТЕ ПРЕДСЕДНИКА 2

.

Скупштина Општине Жагубица

Трг Ослобођења 1

012/7643-153

opstinazagubica@ beotel.net